Drankenspeciaalzaak Ton Overmars probeert uw leven al sinds 1971 een beetje aangenamer te maken door u dranken aan te raden waar zij écht in geloven. Wist u dat zij met drie vinologen en vier gedistilleerd- en bierspecialisten dagelijks bezig zijn om de beste prijs-kwaliteitverhoudingen op de mondiale markt te ontdekken?
Voor deze iconische speciaalzaak mocht ik de website ontwikkelen. Het resultaat is een moderne, volledig responsive webshop die perfect meeschaalt op ieder device:
- Geavanceerde WooCommerce-shop: Een razendsnelle online winkelervaring waarin het enorme assortiment moeiteloos te bestellen is.
- Slimme productfilters: Bezoekers filteren in een handomdraai op land, druif of prijs om exact te vinden wat ze zoeken.
- Leuke blogs van Hendrik Jan de Mari: Een geïntegreerd blogplatform waar de vermakelijke en informatieve columns (Mokum Magazine) verhalen en tips van Hendrik Jan de Mari prachtig tot hun recht komen.
Bekijk het resultaat van de website hier: Bezoek de website van Ton Overmars
























































































































































































